Волинські кікбоксери

На своєму шляху до чемпіонату з кікбоксінгу в Харкові, до нас завітала збірна Волині з кікбоксингу. Про нас вони дізналися несподівано і вирішили навідатись до нас за мотивацією!
Одинадцять кікбоксерів різних вагових категорій, різного віку і різної статі – всі були в захвати від побаченого, бо Віталій Кличко є взірцем успішної  кікбоксерськой кар’єри: здобувши все, що лише можливо здобути в кікбоксингу, він перейшов до надважкого боксу і там теж спромігся на багато;)
Відео-шоу розповідає про всю історію братів, допомагає зануритись в атмосферу професійного спорту найвищого ґатунку! Тієї атмосфери, котрої прагнуть всі молоді спортсмени: бути на Олімпі, бути серед кращих! І ми, зі своєї сторони, вирішили допомогти кікбоксерам: домовились з ними, що кожен з них, хто здобуде нагороди, той отримає від нас фірмову музейну майку!
Тиждень пройшов, чемпіонат завершено, як результат – дев’ять золотих і дві срібні нагороди! Маємо надію, що ми доклали до результату свою *руку* і тримаємо своє слово – всім майки, дякуємо спортсмена за перемоги і очікуємо наступних чемпіонатів;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *